eyvah eyvah 3 filmini indir cilgin dersane 3 film indir nuh filmini indir kaptan amerika 2 film indir recep ivedik 4 filmini indir d?n dernek filmini indir patron mutlu son istiyor filmini indir

Peygamber’in Kılıçları (2012) Film indir


  • Anasayfa
  • Peygamber’in Kılıçları (2012) Film indir

Türü : Dram


Rip Türü : | Boyut : | Dil : | İMDB :


Filme Oy Verin : (1 oy, 5,00 puan.)
Loading ... Loading ...

05082065797668681010 Peygamberin Kılıçları (2012) Film indir

Asım Bin Sabit Uhud Savaşı’nda Medine’nin önde gelen zengin ailelerinden Sülafe’nin iki oğlunu öldürmüştür. Sülafe, Asım tarafından öldürülen iki oğlunun intikamı için yanıp tutuşmaktadır. Asım’ı öldürüp başını getirene büyük ödüller vaat eder. Ödülü duyan Mekke’nin çapulcuları, çöl bedevileri, dağ eşkıyaları Asım bin Sabit’i öldürüp zengin olmak için fırsat kollamaya başlar. Filmindirr.org iyi seyirler diler.

Çöl bedevileri Asım’ı tuzağa düşürmek için bir plan yapar. Hz. Muhammed’e çöl bedevileri arasında İslam’ın yayıldığını ve kendilerine İslam’ı anlatması için bir öğretmen gönderilmesini talep ederler. Niyetleri Asım bin Sabit’in kendilerine gönderilmesi ve böylece Asım’ı pusuya düşürerek öldürmektir. Fakat Hz. Muhammed, Asım Bin Sabit ile birlikte Hubeyb bin Adiyy, Mersed Bin Mersed, Zeyd bin Dessine, Abdullah bin Tarık ve Halid bin Bukery’i bir ekip halinde gönderir. Sahabelerin bir kısmı Allah’ın dinini öğretirken bir kısmı da güvenliği sağlayacaktır. Asım Bin Sabit ve arkadaşları yola çıkar. Oysa Reci Suyu denilen yerde yüzlerce bedevi çapulcu tuzak kurmuş şekilde İslam mücahitlerini beklemektedir.

image 5573 501C1480 Peygamberin Kılıçları (2012) Film indir

indir Peygamberin Kılıçları (2012) Film indir

Turbobit kullanarak indirShareflare kullanarak indirBitshare kullanarak indir

Film DVBRip ve yerli yapımdır.

Google'dan gelen aramalar :

Processing your request, Please wait....
 17 Kasım 2012
  Dram
 723 Okunma

Peygamber’in Kılıçları (2012) Film indir için yorum yapabilirsiniz