eyvah eyvah 3 filmini indir cilgin dersane 3 film indir nuh filmini indir kaptan amerika 2 film indir recep ivedik 4 filmini indir d?n dernek filmini indir patron mutlu son istiyor filmini indir

Moskova’nın Şifresi Temel (2012) Film indirTürü : Komedi


Rip Türü : DVDRip XviD | Boyut : 800 Mb | Dil : Türkçe | İMDB : 4,1


Filme Oy Verin : (5 oy, 3,80 puan.)
Loading ... Loading ...

alternvqv Moskovanın Şifresi Temel (2012) Film indir

Temel, ilk film olan Sümela Manastırı’ndaki şifreyi çözerek hazineye ulaşmış ve aşık olduğu kadına kavuşmuştur; ya da kendisi bu şekilde sanmaktadır. Aslında Rus mafyası Korkunç İvan’ın adamları yanlışlıkla Türk mafyasıyla çatışmış ve karşılıklı olarak birbirlerini öldürmüşlerdir. O esnada Temel çukurdaki altınları Sümela’nın hazinesi sanarak alır. Ne var ki altınları çalınan hem de adamları öldürülen Rus mafya lideri sinirden küplere binmiştir. En zalim adamlarından olan Abromoviç’i, Temel’i öldürmesi için Trabzon’a yollar. Saftirik Temel bir şekilde kaçış yolu hulur ama adamların peşini bırakmadığını anladığında Abromoviç’in peşinden dostu Turgay ile birlikte Moskova’nun yolunu tutar!
Sümela’nın Şifresi-Temel’in devamı olarak tasarlanan Moskova’nın Şifresi: Temel filminin başrollerini ilk filmde olduğu gibi Alper Kul ve Aslıhan Güner paylaşıyor. Kadroda Salih Kalyon, Ruhi Sarı ve Çetin Altay ikiliye destek olan isimler arasında yer alıyor. Çekimlerinin ilk etabı Rusya’da yapılan film Moskova’dan Trabzon’a uzanan ve bolca güldürü vaad eden bir yanlışlıklar komedyası. Yapımın yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi Adem Kılıç üstlenirken, senaryo yine Yılmaz Okumuş’a emanet. Filmi indirirken yorum yapmayı ve oy vermeyi unutmayınız. İyi seyirler dileriz.

moskovaninsifresitemel2 Moskovanın Şifresi Temel (2012) Film indir

indir Moskovanın Şifresi Temel (2012) Film indir

Turbobit

http://turbobit.net/ow38nnv8x0e2.html

Google'dan gelen aramalar :

Processing your request, Please wait....
 14 Ocak 2014
  Komedi
 9.386 Okunma

“Moskova’nın Şifresi Temel (2012) Film indir” için 3 yorum yapıldı.

  1. Furkan ŞENOL diyor ki:

    Turbobit kırık.

  2. samet çelik diyor ki:

    Süper bir siteniz var teşekkürler.

Moskova’nın Şifresi Temel (2012) Film indir için yorum yapabilirsiniz