eyvah eyvah 3 filmini indir cilgin dersane 3 film indir nuh filmini indir kaptan amerika 2 film indir recep ivedik 4 filmini indir d?n dernek filmini indir patron mutlu son istiyor filmini indir

Hükümet Kadın 2 (2013) Film İndirTürü : Komedi


Rip Türü : DVDRip XviD | Boyut : 710 Mb | Dil : Türkçe | İMDB : 5,9


Filme Oy Verin : (22 oy, 4,55 puan.)
Loading ... Loading ...

22owLp4 Hükümet Kadın 2 (2013) Film İndir

Hükümet Kadın 2′de ilk filmde yaşananların 7 yıl öncesine gidiyor; Xate ve kocası Aziz Veysel’in Faruk ile olan azılı mücadelesine tanık oluyoruz. Xate’in Güneydoğu’nun ilk kadın belediye başkanı olmasına henüz yedi yıl vardır ve şimdilik belediye başkanı Aziz Veysel’in eşi olarak yaşamaktadır. Faruk’un bitmek bilmeyen koltuk sevdasının kökeni de bu günlere dayanmaktadır. Xate, sıradan sabahlardan birinde Aziz Veysel’i evden uğurlarken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Bu kötü sürpriz de Xate ve Faruk’u bir kez daha karşı karşıya getirir. Daha da beklenmedik olanı ise tüm kasabalıyı şaşkına çeviren ‘erken seçim’ kararıdır.
Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat’ın kendi babaannesinin yaşamından esinlenerek kaleme aldığı Hükümet Kadın filminde, Güneydoğu’nun ilk kadın belediye başkanı olan Zekiye Midyat’ın hikayesini izlemiştik. Devam filminin başrollerinde bir kez daha Demet Akbağ‘ın ve Sermiyan Midyat yer alıyor. Filmi indirirken yorum yapmayı ve oy vermeyi unutmayınız. İyi seyirler dileriz.

kzin Hükümet Kadın 2 (2013) Film İndir

Turbobit

http://turbobit.net/a1agl08gylsn.html

Redbunker

http://www.redbunker.net/ckfylnb954jw/Hukumet.Kadin.2.2013.DVDRip.XviD.nuribabacan.avi.html

Google'dan gelen aramalar :

Processing your request, Please wait....
 23 Ocak 2014
  Komedi
 16.961 Okunma

Hükümet Kadın 2 (2013) Film İndir için yorum yapabilirsiniz